830 let Svádova
22. - 23. 9. 2018
Svádov slavil své 830 narozeniny. V rámci doprovodného programu k tomuto výročí jsme veřejnosti otevřeli naší zbrojnici a vytvořili jsme expozici SDH Svádov. V expozici bylo možné shlédnout exponáty průřezově z velké části historie SDH Svádov, expozice byla zaměřena také na úspěchy našich nejmenších svěřenců. Velký úspěch také zaznamenaly na expozici zapůjčené historické kousky techniky z Levína a Malého Března. Část expozice byla věnována i našim členům kteří nás v době nedávné bohužel opustili.

Již trénujeme..... vy ještě né???
právě v těchto dnech
S příchodem nového školního roku začínáme znovu trénovat. Žáci i přípravka trénuje každou středu. Žáci mají začátek tréninku v 16:30 a sraz mají u hasičské zbrojnice na točně u rest. Koruna. Přípravka začíná trénink od 16:00 hodin a sraz je jak v minulých letech u školky v ul. Svatojakubská.

Pátrali jsme po pohřešovaném
22. 7. 2018
Členové SDH pátrali po pohřešovaném důchodci, který odešel z domova důchodců ve Velkém Březně a byl v ohrožení života.

Výroční schůze SDH Svádov
6. 1. 2018
dne 6.1.2018 v 10:00 se v restauraci KORUNA uskutečnila výroční schůze SDH Svádov,

Naši sponzoři:

Poděkování pro